place zabaw

Przygotowuję ulotki dla nowego producenta siłowni i placów zabaw

Mąż zdecydował się z kuzynem otworzyć firmę. Działają na rynku od miesiąca. Mają już kilka zamówień na swoim koncie. Firma produkuje siłownie plenerowe, które są najwyższej jakości.

Place zabaw dla najmłodszych

place zabawSiłownie plenerowe są bardzo dokładnie przygotowywane. Firma męża dba o jakość i cenę. Niestety jako nowa firma na rynku cena nie może być za wysoka żeby klienci chcieli od nich zamawiać produkty. Siłownie zewnętrzne na razie są sprzedawane w cenie promocyjnej. Mąż ze swoim kuzynem na razie nie zatrudniają żadnych dodatkowych pracowników. Starają się wykonywać wszystkie prace sami. Na razie nie mogą sobie pozwolić na pracowników bo ich firma nie ma jeszcze wiele zleceń. Postanowiłam im pomóc. Pracuję w reklamie i wiem jak jest ona ważna żeby zachęcić klientów do zakupu towarów. Nie ma znaczenia jaki towar reklamuję. Trzeba porostu dobrać właściwą strategię reklamową do danego produktu. Place zabaw są przeznaczone dla dzieci. Postanowiłam przygotować ulotki, które potwierdzają, ze place zabaw produkowane przez nową firmę mają wysoką jakość. Plac zabaw może być przygotowany za specjalne zamówienie. Firma stara się spełniać wszystkie wymagania swoich klientów. Reklama musi trafić do odpowiedniego klienta,którego dana branża interesuje. Siłownie plenerowe także postanowiłam umieścić na ulotkach. Przygotowałam dodatkowo katalogi, w których każdy produkt, który został wyprodukowany zostanie szczegółowo opisany. Każdy klient będzie mógł zapoznać się ze wszystkimi danymi technicznymi. Reklama jest dźwignia handlu i jest bardzo istotna dla firm, które są od niedawna na rynku.

Producent musi się liczyć że spora konkurencja i na pewno dobra reklama pomoże im stanąć na nogi i zdobyć nowych klientów. Mąż i kuzyn bili wdzięczni za czas i pracę, który poświęciłam.

Więcej na http://ringpol.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *