spoty reklamowe

Robiłam spoty reklamowe dla firmy przemysłowej

Mimo iż od wielu lat wykonuję już różne filmy reklamowe to jednak nadal nie znoszę robić tego dla branży przemysłowej. Jest to dla mnie czarna magia.

Spoty reklamowe dla firm

spoty reklamoweNie mam pojęcia o funkcjonowaniu takich urządzeń, jak szybkozłączki pneumatyczne, włókniny filtracyjne, czy też jakieś podobne rzeczy. Ostatnio jednak mam pecha i to ja zostałam wydelegowana, by wykonać spoty reklamowe dla jednej z takich firm. Tym razem miałam zareklamować jakoś rozdzielnice niskiego i średniego napięcia, jak również jakieś nad i podtynkowe urządzenia. Pojawiło się nawet takie hasło jak kompensacja mocy biernej, ale to już w ogóle dla mnie przekleństwo. Nie miałam pojęcia jak się do tego zabrać. Niby umiem robić filmy reklamowe jednak nie mam wykształcenia inżynierskiego, więc nie znam się na takich rzeczach. Zawsze wtedy dopytuję się mojego znajomego kolegi co to jest i na jakiej zasadzie działa. Sam skończył studia techniczne na politechnice, więc zna się na takich rzeczach. Nawet jeśli nie dotyczyły one jego kierunku, to mógł dojść do tego, jak to działa. Bez niego na pewno bym sobie nie poradziła jeśli chodzi o video marketing dla takich przemysłowych firm. Z tymi też nie szło mi najlepiej. Wiem już jak dobrze pokazywać takie urządzenia. Zawsze jednak pozostaje kwestia zareklamowania samej firmy. Nie mogą być one jednak tylko najlepsze, fachowe i profesjonalne, bo każdy tak mówi. Filmy korporacyjne muszą być odrobinę oryginalne.

Długo nad tym siedziałam, aż myślałam, ze minie mój termin i nic z tego nie wyjdzie. Na szczęście nagle doznałam olśnienia i miałam już dobre hasło reklamowe. Później poszło mi już o wiele lepiej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *