Sala balowa w ogrodzie

Organizacja przyjęcia, zwłaszcza dużego, to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza dziś, kiedy wokół imprez urósł osobny, niemały zresztą, rynek usługowy. Nie wystarczy po prostu zaprosić gości i zakasać rękawy. Czekają nas godziny spędzone w sieci na przeglądaniu wspaniałych sesji zdjęciowych z przyjęć każdego typu, w każdym możliwym stylu. Jeśli jednak dysponujemy odpowiednimi środkami, na tym możemy poprzestać.

Bankiet pod namiotem

wynajem namiotów bankietowychWystarczy kilka telefonów i umiejętność planowania. Nie spędzimy całego dnia w kuchni, jak to zwykły robić nasze babcie, ale powierzymy menu w ręce zaufanego cateringu. O muzykę zatroszczy się DJ albo wynajęty zespół. Zaproszenia również można zamówić w drukarni albo rozesłać mailem, jeśli spotkanie nie ma charakteru oficjalnego. O nasz wizerunek zadba fryzjer, salon kosmetyczny albo pomoże nam jakaś blogerka lub czasopismo. Nie jesteśmy zdani wyłącznie na siebie. Ostatnią ważną decyzją, jaką przyjdzie nam podjąć jest wybór miejsca. Oczywiście, możemy zainwestować w drogą i bogato zdobioną salę balową czy zarezerwować na wyłączność restaurację. Jeśli jednak szukamy oszczędności, a przy okazji chcemy wykazać się oryginalnością, być może pomyślimy o imprezie w plenerze. Rynek związany z przyjęciami podbija wynajem namiotów bankietowych. Z usługi korzystają niemal wszyscy – jubilaci, nowożeńcy, szefowie firm, rodzice organizujące przyjęcie z okazji chrzcin czy komunii. Spotkanie na łonie przyrody pasuje na każdą okazję.

Na dworze czujemy się swobodniej i jesteśmy bardziej zrelaksowani. Zieleń uspokaja nasze nerwy i koi oczy. Imprezy w plenerze cieszą się zwykle dużą popularnością, bo dają pretekst do spotkania z przyrodą, na które tak często nie mamy w dzisiejszych czasach siły. Dach nad głową zapewni wynajęty namiot, a naturalne otoczenie może okazać się piękniejszą dekoracją niż najwymyślniejsze nawet wnętrze.