tonery do drukarek laserowych

Serwis drukarki

Nasza firma zajmuje się sprzedażą usług telekomunikacyjnych w całym kraju. Świadcząc takie usługi, zobligowaniu jesteśmy do archiwizacji dokumentacji zarówno sprzedażowej, jak i reklamacyjnej.

Tonery do drukarek laserowych musi mieć serwisant pod ręką

tonery do drukarek laserowychWszystkie dokumenty księgowe, faktury sprzedaży, zakupu oraz inne muszą istnieć w formie papierowej i posiadać stosowne podpisy odpowiednich stron danego kwitka. Taka procedura wymusiła na nas zakup kilku maszyn drukujących, aby jeden dział nie zakłócał pracy drugiego. Drukarki chodzą nieustannie przez 8 godzin dziennie, wypluwając z siebie wszelkiej maści dokumenty, które następnie są opisywane, podpisywane, wysyłane oraz archiwizowane. Takie drukarki nie mają łatwego życia, dlatego też pod stałą obserwację przez firmę, która świadczy na usługi napraw i konserwacji tych urządzeń. Oprócz rutynowej inspekcji, podczas każdej wizyty, serwisant ma pod ręką najlepszej jakości tonery do drukarek laserowych które wymienia w każdej drukarce. Często musi być wzywany dodatkowo, bo jedna lub więcej drukarek przestaje drukować na czarno. Pojawiają się smugi i wyblaknięcia druku co oznacza że toner do drukarki laserowej jest już na wykończeniu. Serwis mamy zaraz za rogiem, więc i im jest niedaleko i my mamy zrobione szybko. Biorąc pod uwagę ilość wydruku, jaką generujemy, serwis na pewno ma z nami podpisaną dobrą umowę.

Ostatnio zasłyszana przeze mnie informacja jest taka, że koszty tego serwisu są wyjątkowo wysokie i nasz firma zastanawia się na zakup nowych urządzeń, które objęte będą stosowną gwarancją. Tym samym przynajmniej na wizytach serwisu można zaoszczędzić.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *