blaty corian

Siostra kupuje nowe blaty corian

Moja siostra jakiś czas temu postanowiła się przeprowadzić. Jak dla mnie jest to naprawdę bardzo dobra decyzja. Wcześniej siostra mieszkała w Zamościu i w związku z tym rzadko się widywałyśmy.

Blaty corian dobrze wyglądają

blaty corianTeraz dostała mieszkanie w Lublinie i dlatego też się przeprowadziła. Ja mieszkam w województwie lubelskim dlatego też mam nadzieję, że będziemy się częściej widywały. Gdy siostra kupiła nowe mieszkanie to pomagałam jej w urządzaniu jego. Wiem dokładnie jaki mniej więcej siostra ma gust i co może się jej podobać a co nie. Siostra kupiła naprawdę przestronne mieszkanie dlatego też można było naprawdę zaszaleć jeśli chodzi o wystrój. Siostra zamówiła piękne meble na wymiar do kuchni jak i do salonu. Te meble na wymiar nie były tanie. Jednak wyglądały naprawdę świetnie. Ja sama bym chętnie zamieniła się z nią na swoje meble chociaż moje kupowałam nie tak dawno temu. Siostra kupiła też szafy wnękowe, które zawsze jej się podobały. Te szafy wnękowe zresztą można spotkać chyba w praktycznie każdym mieszkaniu. Ja sama mam podobne i jestem z nich naprawdę zadowolona bo zmieści się w nich dosłownie wszystko. Siostra w tej kuchnią, którą zamówiła wymieniła tylko blaty. Teraz ma tam rzetelnie wykonywane blaty corian i uważam, że dobrze zrobiła że je zmieniła. Bo te nowe blaty wyglądają po prostu dużo lepiej niż te poprzednie. Siostra także jest z tego powodu bardzo zadowolona. W sobotę siostra zaprosiła chyba całą rodzinę na obiad taki uroczysty z powodu przeprowadzki. Dla wszystkich była to okazja żeby zobaczyć po raz pierwszy jej nowe mieszkanie. I chyba wszyscy byli naprawdę pod wielkim wrażeniem.

Widziałam, że siostra jest naprawdę dumna z tego w jaki sposób urządziła to mieszkanie. Mam tylko nadzieję, że będzie także zadowolona z nowej pracy tak jak z tego mieszkania.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *