myjki ultradźwiękowe

Sklep internetowy z autoklawami i myjki ultradźwiękowe

Mój brat Janusz jest producentem i siedzi w branży od czasu, kiedy skończył studia. Często namawiał mnie na współpracę, ale nie byłam zainteresowana, ponieważ miałam za dużo obowiązków, przez które nie znalazłabym dla niego czasu.

Myjki ultradźwiękowe na sprzedaż

myjki ultradźwiękowePo studiach postanowiłam podjąć z nim dyskusję na temat współpracy i umówiliśmy się na spotkanie. Brat jest bardzo zajęty i trzeba się z nim umawiać z miesięcznym nawet wyprzedzeniem. Miałam już nawet pomysł na naszą współpracę i chciałam mu go przedstawić. Spotkaliśmy się w naszej ulubionej knajpie, do której chodziliśmy swego czasu kilka razy w tygodniu. Od razu zaoferowałam bratu, że poprowadzę sklep internetowy, gdzie będę sprzedawała jego dobrej jakości myjki ultradźwiękowe i obliczyłam nawet prowizję od sprzedaży, którą chciałabym otrzymywać. Bratu mój pomysł od razu przypadł do gustu i pochwalił mnie za świetny pomysł. Mam sprzedawać również autoklawy, które produkuje a za każdy autoklaw otrzymam dwadzieścia procent wartości. Zaskoczyłam się, że tak wysoki procent oferuje mi brat, ale wiedziałam, że wie co robi i wszystko na pewno sobie dokładnie obliczył. Powiedział, że niebawem pojawi się w jego produkcji nowa destylarka do wody, którą również będę oferowała w swoim sklepie internetowym. Nie wie jeszcze w jakiej cenie będzie ta destylarka, dlatego kwestię prowizji odłożyliśmy na później. Kiedy już obgadaliśmy wszystkie szczegóły współpracy zabrałam się do działania. Chcę wszystko zorganizować jak najprędzej, ażeby jeszcze w tym tygodniu sprzedawać autoklawy z brata firmy.

Zainwestuję również w reklamę, która i jemy przyniesie zyski. Koszty podzielimy po połowie. Jestem zadowolona, ponieważ zawsze chciałam prowadzić sklep online a mam zaufanego producenta i mogę być pewna, że na pewno odniosę sukces.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *