sklep ogrodniczy

Sklep ogrodniczy i kupowanie roślin dla klienta

Pracuję jako projektant terenów zielonych. Nie narzekam na brak zleceń. W Białymstoku nie ma zazwyczaj wielkiej konkurencji i tak też jest w tej branży.

Dobrze wyposażony sklep ogrodniczy w Białymstoku

sklep ogrodniczyDlatego też wiele osób się zna i poleca wzajemnie, w zależności do tego czym się konkretnie zajmują. Ja jedynie projektuję i wykonuje ogrody, jednak nie zajmują się już ich pielęgnacją, to by było za dużo, a ja nie mam tylu pracowników. Do tej pory otrzymywałam przede wszystkim mniejsze zlecenia. Ktoś chciał mieć jakąś grządkę, czy nawet cały ogród, jednak o małej powierzchni. Wiele osób też bało się egzotycznych roślin, bo nie wiedzieliby co z nimi robić. Woleli sprawdzone rzeczy. Jednak ten klient był inny. Chciał mieć takie rośliny jakich nie ma nikt inny, żeby jego ogród się wyróżniał. Zdecydowanie musiałam znaleźć jakieś dobre centrum ogrodnicze, które miałoby coś takiego w swoje ofercie. Do tej pory nie musiałam takiego szukać, bo nie było takiej potrzeby. Ten klient miał jednak jasno sprecyzowane potrzeby i wiedział czego chce. Na szczęście udało mi się znaleźć dobrze zaopatrzony sklep ogrodniczy w Białymstoku który posiadał niestandardowe rośliny. Jak przedstawiłam swój projekt klientowi to był on z niego zadowolony. Bardzo się tego bałam, bo po tylu latach sadziłam jedynie tuje i zakładałam trawniki. To było dla mnie coś nowego. Poradziłam sobie z tym jednak o wiele lepiej niż sądziłam i mogłam spokojnie przyjmować dalsze nietypowe zlecenia.

Żaden klient i jego wymagania nie będą już dla mnie zbyt straszne czy wymagające. Jeśli chodzi zaś o wyposażenie w rośliny, polecam http://szkolka-kakareko.pl.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *