Skuteczne czyszczenie felg

Niektóre elementy z jakiś zbudowany jest nasz samochód są dość mocno narażane na uszkodzenia oraz zabrudzenia. Bez wątpienia jednym z takich elementów są felgi samochodowe. Szczególnie łatwo na felgach zatrzymują się zanieczyszczenia, które koniecznie trzeba usunąć. Od jakiegoś czasu dostępne są ciekawe preparaty pozwalające na wykonywanie tejże czynności. 

Polecane środki do mycia felg 

adbl vampireNa powierzchni felg bardzo często tworzą się metaliczne osady, które mogą prowadzić do powstawania bardzo trudnych do usunięcia zanieczyszczeń. Na szczęście obecnie mamy możliwość zakupienia preparatów, które mogą posłużyć nam do efektywnego wyczyszczenia felg oraz zabrudzeń metalicznych. Takim preparatem jest chociażby popularny w ostatnim czasie ADBL Vampire. Środki tego typu nie bez powodu mają w nazwie słowo vampire. Chodzi o to, że po zastosowaniu tego preparatu zaczyna pojawiać się na felgach czerwona ciecz, która do złudzenia przypomina krew. Taki efekt wziął się stąd, że zaszła reakcja chemiczna, która spowodowała takie krwawienie na felgach. To co jest bardzo istotne to odpowiednie wyczyszczenie felg przed nałożeniem tego preparatu. Oprócz samego wyczyszczenia musimy dokładnie nasze felgi osuszyć. Tylko dzięki temu można będzie skutecznie felgi oczyścić. Omawiany tutaj preparat można obecnie zastosować również do czyszczenia samego lakieru jaki znajduje się na naszym samochodzie. 

Na dzień dzisiejszy w Polsce łatwo znaleźć można sklepy detailingowe oferujące omawiany tutaj preparat. Osoby, które nie mogą się do takich sklepów udać mogą z powodzeniem takie środki zakupić drogą elektroniczną. Funkcjonuje obecnie mnóstwo sklepów internetowych sprzedających kosmetyki samochodowe. Również i takie preparaty można oczywiście w tych sklepach znaleźć.