Spotykam się z magazynierem z firmy by omówić program magazynowy

Dzisiaj są walentynki. Jestem w restauracji z Piotrkiem, w której spędziliśmy pierwszą randkę. Pierwsza randka odbyła się właśnie w walentynki. Co roku spotykamy się w restauracji, żeby upamiętnić spotkanie.

Program magazynowy ułatwia pracę

program magazynowyPoznaliśmy się na portalu firmowym. Nasza firma jest bardzo duża. Nie mamy ze sobą kontaktów na co dzień. Ja pracuje w dziale księgowości zajmuje się rozliczaniem faktur. Natomiast mój chłopak jest magazynierem. Został zatrudniony trzy lata temu. Ja pracuje w firmie od początku jej działalności w Tarnowie czyli od pięciu lat. Kiedyś mieliśmy organizowana imprezę firmową. Później z imprezy pojawiły się zdjęcia na profilu. Z koleżankami pisałyśmy coś pod zdjęciami i wtedy Piotrek się do mnie odezwał. Zaprosił mnie na spotkanie. Ja nikogo nie miałam więc zdecydowałam się iść. Pioterek opowiadał mi o systemie wms, który u nas obowiązywał. System wms jest nowoczesnym rozwiązaniem. Nie wiedziałam, że program magazynowy tak ułatwia wykonywanie obowiązków zatrudnionym pracownikom. Kojarzę fakturę z zakupu tego programu. Kwota była spora. Dzwoniłam od razu do szefa żeby podpytać, czy wie o zakupie i czy na pewno cena, którą widzę jest prawidłowa. Zarządzanie magazynem dla szefa zawsze było bardzo ważne. Wiele inwestował w nasz magazyn. Program magazynowy miał ułatwiać prace i ograniczać błędy. System wms jest dostosowany do każdego magazynu. Nie zależnie ile osób firma zatrudnia i jaką branżą się zajmuje. Wms program nie jest skomplikowany w obsłudze. Każdy pracownik miał wstępne szkolenie z kierownikiem magazynu i jeden dzień w zupełności wystarczył żeby go opanować.

Nasza randka była udana. Nie sądziłam, że tak będzie. Cieszę się, że nie zignorowałam zaproszenia na spotkanie. Mogłabym już nie poznać tak cudownego człowieka.

Więcej o programie Cbis.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *