Sprawdzony kubek niekapek

 

Samodzielne picie z kubka jest sporym wyzwaniem dla niemowlaka, ponieważ przez wiele miesięcy pije jedynie mleko z piersi mamy lub butelki ze smoczkiem. Nauka musi się odbywać stopniowo, aby w końcu móc zamienić kubki malucha na tradycyjne.

Jak wyglądają popularne kubki niekapki?

polecany kubek niekapek canpolPrzez wiele miesięcy dzieci piją wszelkie płyny z butelki ze smoczkiem, ponieważ nie potrafią jeszcze zassać płynu z rurki czy zwykłego kubka. Pierwszy bidon ze słomką można dać maluchowi, kiedy potrafi już samodzielnie trzymać różne przedmioty. Natomiast kolejnym etapem powinien być polecany kubek niekapek lovi, który kupimy w każdym sklepie z artykułami dla niemowląt. Jest to lekki kubek z silikonowym ustnikiem, który sprawia, że picie płynu jest zbliżone do korzystania z rurki. Ustnik posiada specjalne otwory, które zabezpieczają przed zapowietrzeniem się oraz rozlaniem płynu. Kubki marki Lovi posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty,  które dają gwarancję, że są one bezpieczne dla maluchów. Poza silikonowym ustnikiem zostały w całości wykonane z tworzywa bez szkodliwego BPA czy ftalanów. Kubki są lekkie i praktyczne oraz posiadają idealnie dopasowane do małych rączek uchwyty po bokach. Picie z nich dla niemowląt jest bardzo wygodne, dlatego też chętnie z nich korzystają. W sprzedaży zajdziemy kubki niekapki marki Lovi w pojemności sto pięćdziesiąt, sto osiemdziesiąt i dwieście mililitrów. Na opakowaniu producent umieścił informację, że jest on przeznaczony dla dzieci od dziewiątego miesiąca życia.

Taki kubek bez kłopotu zabierzemy na spacer, gdyż w zestawie jest wyposażony w osłonkę na ustnik, która zabezpiecza go przez zabrudzeniem oraz wylaniem się płynu. Jeżeli chodzi o zakup, to kubki Lovi kupimy już za niecałe dwadzieścia złotych.