fryzjer dla psów

Sprzedaję produkty fryzjerom dla psów

Moja szefowa to fajna babka. Można się z nią bez problemu dogadać i nie robi z niczym problemów. Jak potrzebuję dzień wolny to go dostaję. Siedziba naszej firmy mieści się w centrum Krakowa, ale ja obsługuję całe nasze województwo.

Fryzjer dla psów potrzebuje sprzętu

fryzjer dla psówPracuję jako przedstawiciel handlowy i sprzedaję produkty, których używa doskonały fryzjer dla psiaków w Krakowie. Są to nożyce, maszynki a nawet kosmetyki czy fartuchy dla psów. Każdy fryzjer dla psa używa tego typu przedmiotów w swoim salonie a moim zadaniem jest wyposażyć ich w sprzęt najwyżej jakości. Odwiedzam wszystkie miejsca, gdzie oferowane jest strzyżenie psów i oferuję produkty naszej firmy. Oczywiście cieszą się one ogromnym zainteresowaniem i często klienci sami do nas dzwonią, żeby coś zamówić. W samym Krakowie mam kilkuset klientów. Jest tam taki psi fryzjer, który współpracuje z nami od kilku lat. Często do mnie dzwoni i pyta czy mam coś nowego jeżeli chodzi o strzyżenie psów. Często też zamawia od nas jakieś szampony relaksacyjne czy odżywki. Taki psi fryzjer to dba o swoją dość nietypową klientelę. Kiedyś zadzwonił do mnie fryzjer dla psów i umówiliśmy się na spotkanie w jego salonie. Opowiedział mi wtedy jak radzi sobie z psami, które nie potrafią usiedzieć na miejscu. Ma swoje techniki, dzięki czemu strzyżenie psów przebiega bez żadnych przeszkód. Jeżeli w naszym województwie pojawi się jakiś nowy fryzjer dla psa to od razu jestem o tym informowany. Jadę wtedy do tego salonu i oferuję produkty. Każdy fryzjer dla psa zaopatruje się u mnie we wszystko, ponieważ mamy dobre ceny a produkty, które oferujemy nie są w żadnym stopniu szkodliwe.

Szampony posiadają jasny i czytelny skład, który zawsze przedstawiam każdemu swojemu klientowi. Dobrze mi się tutaj pracuje, zwłaszcza, że moja szefowa jest spoko.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *