tania księgowość

Staż w taniej księgowości

Jestem na trzecim roku studiów ekonomicznych. Właśnie w tym roku wybraliśmy sobie wszyscy specjalizację i pomimo tego, że wahałem się, czym będę się zajmować, to stwierdziłem, że właśnie księgowość będzie tym, czym będę się zajmował.

Tania księgowość po studiach

tania księgowośćW sumie chyba mam to we krwi, ponieważ moja mama jest księgową, więc myślę, że to po niej odziedziczyłem zdolności matematyczne, za co jestem jej bardzo, ale to bardzo wdzięczny. Na roku kazano nam odbyć gdzieś stać. Mogłaby to być jakaś firma rachunkowa, albo podobna instytucja, gdzie możemy się czegoś nauczyć, co nam się przyda i będziemy mieli ten ważny wpis w indeksie. Ja na początku znalazłem jakąś firmę, która specjalizuje się w tym, że jest tam tania księgowość w Warszawie. Jednakże, że znajdowała się ona na drugim końcu miasta Warszawa, w którym to mieście mieszkam, to postanowiłem, że muszę poszukać sobie coś innego, ponieważ dojazd tam zająłby mi po prostu za długo. Na szczęście dość szybko udało mi się ten staż znaleźć, wysłałem CV do kilku firm, ale odezwało się do mnie znane biuro rachunkowe w warszawie. Generalnie cieszyłem się na ten staż, ponieważ biuro to, jak wspomniałem jest bardzo znane w stolicy i generalni moi znajomi z uczelni bardzo mi zazdrościli i gratulowali, że akurat tam odbędę swój staż, ponieważ nie ma co ukrywać, ale taki staż wpisany w CV u młodej osoby jest można szczerze powiedzieć, że na wagę złota. Dlatego też bardzo cieszę się, że udało mi się tam dostać. Mój staż minął strasznie szybko, można powiedzieć, że aż za szybko. Byłem bardzo zadowolony z warunków tam panujących. Właśnie w tym biurze pomagałem jednemu z kierowników, który był odpowiedzialny za prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Kierownik, któremu pomagałem był ze mnie bardzo zadowolony i ja również byłem zadowolony, ponieważ na prawdę bardzo dobrze mi się z nim współpracowało.

Było to jedno z lepszych doświadczeń w moim życiu. Nauczyłem się tam bardzo dużo, zdobyłem cenne doświadczenie, a także poznałem na prawdę świetnych ludzi, z którymi nadal mam kontakt.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *