yankee candle

Świece yankee candle dla koleżanki

Moja koleżanka miała niedawno urodziny. Już od wielu lat jest tak, że zawsze robimy sobie z tej okazji prezenty. W sumie jest to moja najbliższa koleżanka dlatego też zawsze zależy mi na tym żeby kupić coś jej co się jej na pewno spodoba.

Świece yankee candle są pachnące

yankee candleZnam mniej więcej gust koleżanki także też wiem co lubi. A lubi takie rzeczy jak praktycznie każda kobieta czyli ładne buty, torebki czy też coś do ubrania. Oczywiście bardzo lubi też kosmetyki. W tamtym roku kupiłam koleżance bluzkę, którą wiedziałam że chciała mieć. Wtedy naprawdę się ucieszyła. Zresztą już następnego dnia po swoich urodzinach poszła właśnie w tej bluzce do pracy. W tym roku stwierdziłam, że kupię koleżance kosmetyki. Może dlatego, że w moim mieście jest sklep, który właśnie zainspirował mnie do tego żeby właśnie w nim zrobić zakupy. Są to sklepy oferujące yankee candle i gdy tylko zobaczyłam witrynę to wiedziałam, że po prostu muszę tam wejść. W sklepie tym naprawdę pięknie pachniało. Zobaczyłam, że są tam yankee candle świece, które pięknie pachniały i od razu pomyślałam o tym że cudownie byłoby wziąć kąpiel właśnie w towarzystwie takich świec. Do tego kupię jeszcze musujące kule do kąpieli, które ja po prostu uwielbiam. W tym sklepie są też woski zapachowe i może coś takiego także kupię. Są też świece Kringle Candle, które myślę, że świetnie by wyglądały w sypialni u koleżanki. Kupiłam jej w tym sklepie naprawdę ładne rzeczy. I mam przy okazji wiele pomysłów dla innych osób. Zawsze zastanawiałam się co kupić znajomym i rodzinie a teraz będę wiedziała już gdzie mogę iść i zrobić zakupy. A prezent dla koleżanki naprawdę bardzo ładnie został zapakowany.

Myślę, że naprawdę będzie się jej podobał. Ja gdybym została coś takiego to na pewno byłabym zadowolona. A mamy bardzo podobny gust.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *