Szkolenia i inne usługi

 

Jako pracodawca mam obowiązek, aby zapewnić swoim pracownikom odpowiednie szkolenia bhp, które na pewno przyczynią się głównie do wzrostu bezpieczeństwa w moim zakładzie pracy. Postanowiłem podejść do tematu nieco inaczej – poszukałem w lokalnych ogłoszeniach firm, które zajmują się przeprowadzaniem takich szkoleń i spotkałem się z przedstawicielami tej firmy.

Istota szkoleń BHP

rzeczowe szkolenia bhp w Warszawie

Z racji tego, że za każdego pracownika płace praktycznie kilkadziesiąt złotych, a zatrudniałem ich kilkunastu nie był to dla mnie mały wydatek. Jak się okazało, na dzień dzisiejszy szkolenia można zamówić już nawet na drugi dzień, więc na pewno, jak skończą się terminy aktualnych badań bhp moim pracownikom szybko odezwę się do jednej z firm. Szkolenia bhp zostały mi zaoferowane w dwóch wariantach – jako szkolenie wstępne dla pracowników, a także szkolenia okresowe, które każdy musi przejść, kto jest u mnie zatrudniony. Dowiedziałem się, że pierwsze szkolenie musi przejść pracownik najlepiej w placówce edukacyjnej. Dzięki temu też mogłem ograniczyć koszt o połowę, gdyż pracownik firmy nie musi pojawiać się w naszym przedsiębiorstwie. Rzeczowe szkolenia bhp w Warszawie można rozłożyć także na bloki tematyczne, które będą ciekawe dla kursantów. Coraz więcej osób, jak słyszę po moich znajomych ma więcej pytań dla osób przeprowadzających szkolenia. To sprawia, że widzimy rosnącą świadomość wszystkich pracowników odnośnie pracy. Szkolenia bhp mogą dotyczyć zarówno pokazania pracownikom codziennych sytuacji zagrażających życiu lub zdrowiu, ale także poruszane są bardzo ciekawe kwestie odnośnie czasu pracy.

Większość moich pracowników ma w tym temacie znikome doświadczenie i wiedzę, dlatego postanowiłem wybrać taką firmę, która bardzo się przykłada do takiego zadania i na pewno zostanie zrealizowane w odpowiedni sposób. Przydatne szkolenia bhp to koszt, który jest swego rodzaju zabezpieczeniem i inwestycją.