Szukanie dobrej poradni ortopedycznej

Moja mama miała w zimie wypadek, to znaczy poślizgnęła się na lodzie i upadła. Niestety okazało się, że nie poszła z tym do lekarza. Mineły już od tamtej pory dwa miesiące. Mama uskarża się na ból kolana. Bardzo mnie to zaniepokoiło. Postanowiłam zabrać ją do lekarza rodzinnego, by mógł coś z tym zrobić, bo z kolanem jest coraz gorzej.

Znalezienie poradni ortopedycznej

poradnia ortopedyczna siedlcePoszłyśmy do lekarza rodzinnego, po poradę lekarską. Niestety na miejscu okazało się, że on nic nie może na to poradzić i może jedynie wypisać skierowanie do ortopedy, który profesjonalnie będzie mógł ocenić jego stan. Mama poprosiła więc o te skierowanie. Musiałyśmy teraz poszukać dobrej poradni ortopedycznej. W naszym mieście jest kilka takich placówek. Sama nie wiedziałam, do której się wybrać. Postanowiłam więc sprawdzić, która z nich ma dobre opinie wśród pacjentów. Zajrzałam więc do Internetu i wpisałam tam: poradnia ortopedyczna siedlce. Liczyłam, że znajdę odpowiednią poradnię, z dobrą renomą. Okazało się, że jest jedna taka, która podobno jest rewelacyjna i ma doskonały personel medyczny. Postanowiłam, że tam zapiszę mamę, na konsultację. W następnym tygodniu pojechałyśmy na wizytę. Lekarz ortopeda obejrzał mamy kolano i stwierdził, że jest mocno potłuczone. Powiedział, że trzeba zrobić prześwietlenie, by wykluczyć poważną kontuzję. Po zrobieniu prześwietlenia okazało się, że kolano jest tylko mocno stłuczone.

W zwiazku z tym, że mama je mocno obciążała przez dwa miesiące, to nie zdażyło sie zregenerować i w ten sposób do tej pory mocno ją boli. Mama nie wykazała się odpowiedzialnością. Na szczęście wystarczy tylko ograniczyć wysiłek fizyczny i smarować specjalną maścią. Za trzy tygodnie mamy kontrolę u ortopedy. Mam nadzieję, że do tej pory kolano się zregeneruje.