Trunki dla gości w butelce z nadrukiem

Staropolskim obyczajem para młoda żegna gości butelką weselnej wódki oraz słodkim ciastem. Aby nie był to podarunek sztampowy, warto zadbać o odpowiednią oprawę. Ciasto można rozdawać w personalizowanych tekturowych pojemnikach natomiast butelka weselna z nadrukiem urozmaici oferowane napitki.

Wesołe butelki z nadrukiem

butelka weselna z nadrukiemW przypadku kiedy tata panny młodej produkuje nieziemski bimber, który każdemu smakuje lub mama pana młodego potrafi nastawić nalewkę cytrynową, po której każde przeziębienie przechodzi szybciej niż licealista przez pasy, te domowe smakołyki muszą stać się częścią rodzinnego przyjęcia. Każdy, kto zna te napitki na pewno ucieszy się z buteleczki podarowanej „na odchodnym” do wykorzystania kiedy będzie najbardziej potrzebna. Wtedy warto przygotować specjalne butelki o wybranej pojemności, aby prezenty dla gości były jeszcze bardziej atrakcyjne. Zazwyczaj butelka weselna z nadrukiem jest projektowana w specjalnych kreatorach na stronie internetowej oferującej takie usługi. Do wybranego wzoru graficznego młoda para dodaje swoje imiona oraz datę ślubu, a nawet dedykację dla obdarowywanych. Jest to także sposób na udekorowanie butelek z trunkami, które będą rozdawane na popularnych „bramach” czy jak inaczej są zwane w niektórych regionach – „szlabanach”. Szczególnie sąsiedzi docenią, że zamiast sztampowej butelki otrzymają znany im trunek.

Natomiast jeśli pożegnalny alkohol jest po prostu butelką „czystej”, nie warto jej otwierać ani przelewać, bo nie dość, że będzie to niepraktyczne, to na dodatek nieeleganckie. Można jednak wraz z butelkami wykorzystywanymi do dekoracji samoobsługowego baru zamówić samoprzylepne etykietki. Później wystarczy je nakleić na oryginalnie zapakowane butelki by cieszyć się niecodziennym trunkiem.