Układanie kostki przed domem

Dwa lata temu z mężem wybudowaliśmy nasz dom. Pamiętam jeszcze jak byłam szczęśliwa gdy się do niego wprowadzaliśmy. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że posiadanie domu wiąże się z wieloma pracami. Bo chociaż już dawno wykończyliśmy wszystko w środku to ciągle było coś do zrobienia na zewnątrz.

Kładzenie kostki w dobrej cenie

układanie kostki brukowej sokołów podlaskiZe względu na sprawy finansowe robiliśmy wszystko po kolei. Nie chciałam brać następnego kredytu tylko po to żeby zrobić coś znacznie szybciej. Gdy mieliśmy już ładny ogród doszłam do wniosku, że jest to najwyższy pomysł żeby pomyśleć też o terenie przed domem. Ja chciałam żeby była położona tam kostka brukowa. Moim zdaniem to wygląda najlepiej i taka kostka jest też bardzo wytrzymała oraz niezbyt droga. Z tej kostki można by ułożyć wjazd do garażu a także mały chodniczek prowadzący do domu. Musieliśmy tylko znaleźć kogoś kto by nam to położył. My raczej z mężem się do tego zadania nie nadawaliśmy, zresztą nie mieliśmy zbyt dużo czasu. Koleżanka z pracy, która ostatnio miała kładzioną kostkę brukową poleciła mi pewną ekipę. Takie układanie kostki brukowej sokołów podlaski nie jest tak proste jak myślałam. Koleżanka opowiedziała mi, że najlepiej żeby to była sprawdzona ekipa. Zadzwoniłam więc pod numer, który dostałam od niej. Ucieszyłam się bo kazało się, że panowie mogą przyjść do nas już następnego dnia. Mieliśmy już od jakiegoś czasu wszystko kupione co było do tego potrzebne także nie był to dla nas żaden problem.

Stawka za metr kładzenia kostki była dla nas przystępna. Panowie pracowali szybko ale dokładnie. Widać było, że mają ogromne doświadczenie w tego typu pracach. Co prawda teren do wyłożenia kostki nie był duży ale spodziewałam się, że potrwa to na pewno dłużej. Byłam więc zadowolona gdy okazało się po jakimś czasie, że wszystko jest gotowe.