Ulotki reklamujące nową restaurację

Nowa restauracja była potrzebna w tej okolicy. Do tej pory żaden lokal nie oferował dostaw na terenie Szczecina, więc wiedziałem, że wpadłem na genialny pomysł. Sporo kosztowała mnie ta inwestycja, ale miałem świadomość, że wszystkie pieniądze z czasem mi się zwrócą.

Zamówienie ulotek reklamowych

ulotki reklamowe - szczecinChciałem szybko i skutecznie rozreklamować swoją restaurację i wiedziałem, że do tego celu najlepsze będą ulotki reklamowe – Szczecin był dużym miastem a zamierzałem realizować dostawy jedzenia na całym terenie. Potrzebowałem dziesięciu tysięcy ulotek do rozdania. Ulotkę swojej restauracji zaprojektowałem sam, bo znałem się na tym i wiedziałem jaką ulotkę zaprojektować, by była atrakcyjna i przyciągała uwagę. Zdecydowałem się na kolorową i dwustronną ulotkę, bo na jednej ze stron zamierzałem umieścić menu. Oferowałem dużo potraw i dzięki temu mogłem liczyć na szersze grono odbiorców. Z zaprojektowaną ulotką wybrałem się do firmy, która wykonywała druk ulotek. Na miejscu wybrałem sobie papier, na którym miały być drukowane ulotki. Koszt zamówienia takiej dużej ilości ulotek był spory, ale byłem przygotowany na taki wydatek. Ulotki miały być gotowe do odbioru pod koniec tygodnia. Do tego czasu mogłem spokojnie znaleźć osoby, które zamierzałem zatrudnić do roznoszenia ulotek na terenie Szczecina. W piątek osobiście pojechałem odebrać ulotki, ponieważ chciałem sprawdzić, czy zostały wykonane zgodnie z projektem. To była sprawdzona firma i wszystko zrobili należycie.

Ulotki dotarły do ludzi w całym mieście i dużo osób decydowało się zamawiać jedzenie z mojej restauracji. Koszt dostawy był różny i zależał od miejsca, gdzie miał jechać kierowca. Opłacił się ten pomysł, bo od samego początku interes szedł doskonale. Ulotki zrobiły swoje.