Uniwersalny prezent świąteczny

W tym roku po raz pierwszy spędzałam święta z rodziną mojego chłopaka. Musiałam więc kupić prezenty świąteczne dla jego rodziców oraz siostry, no i oczywiście dla niego. Lubię kupować upominki, ale z jakiegoś powodu przez dłuższy czas nie mogłam wymyślić żadnej fajnej rzeczy jaką mogłabym dać swojej, być może przyszłej teściowej.

Dobrej jakości miód to świetny upominek świąteczny

miód na prezent świątecznyWłaściwie to moja mama podpowiedziała mi, co mogłabym kupić pani Teresie, czyli mamie mojego chłopaka. Stwierdziła, że są takie produkty, które przydają się w każdym domu i wszyscy je lubią. Powiedziała mi, że miód na prezent świąteczny będzie idealny. I muszę przyznać, że to prawda, ponieważ ja również byłabym zadowolona gdybym dostała w prezencie jakiś dobry miodek. Często używam miód zamiast cukru, lubię też pić miód z mlekiem kiedy jestem przeziębiona. By kupić upominek w postaci miodu wybrałam się do lokalnego sklepu ze zdrową żywnością, w którym od czasu do czasu robię zakupy, przez co też wiem, że można znaleźć w nim produkty dobrej jakości. W sklepie był bardzo duży wybór miodów, ale ostatecznie zdecydowałam się na duży zestaw trzech miodów – tradycyjnego miodu wielkokwiatowego, miodu akacjowego oraz miodu z dodatkiem malin. Fajnym dodatkiem do tego zestawu był specjalny nabierak. Miody te były zapakowane w ładne, świąteczne opakowanie. Dzięki temu nie musiałam sama pakować tego zestawu.

Cieszę się, że postawiłam na dość uniwersalny upominek mamy mojego chłopaka. Widać było, że wszyscy byli zadowoleni ze swoich prezentów, ale to chyba pani Teresie zestaw miodów wyjątkowo przypadł do gustu. Po wigilijnej kolacji miałam okazję wypić herbatkę z dodatkiem miodu z maliną z zestawu, który kupiłam. Muszę przyznać, że był on naprawdę przepyszny.