Usługi dodatkowe przy hydraulice

Bardzo cenię fachowców z każdej branży. Wiem ile poświęcili czasu i siły do tego, aby nauczyć się tego wszystkiego. Dlatego też ufam ich umiejętnością. Na szczęście nigdy nie spotkałam nikogo, kto nie potrafił w odpowiedni sposób wykonać powierzonego mu zadania. Co ciekawe wielu hydraulików decyduje się również na świadczenie usług dodatkowych. 

Nie tylko usługi hydrauliczne ale również montaż 

usługi hydrauliczne z WarszawyRazem z mężem zdecydowaliśmy się na remont kuchni. Chcieliśmy nie tylko zmienić jej kolor ale również zdecydowaliśmy się na nowe meble i armaturę. Niestety, podczas przedostatniego dnia remontu mój mąż dostał polecenie służbowe i musiał wyjechać w delegację. Zostałam pozostawiona sama z remontem ale również montażem kuchennej armatury i zmianą kolanka w rurach. Byłam nieco przerażona tym faktem, ponieważ po prostu się na tym nie znam. Jednak mój mąż zapewnił mnie, że zamówił najlepsze usługi hydrauliczne z Warszawy i nie mam się czego obawiać. Miał całkowitą rację, ponieważ pan, który przyszedł zajmować się całą hydrauliką w domu wykonał dla mnie również zakładanie armatury. Wiedziałam, że zapewne nie jest to w jego obowiązkach, jednak kiedy zobaczył bezbronną kobietę pozostawioną sam na sam z remontem pomógł. Jak się okazało pan hydraulik uświadomił mnie, że świadczy dodatkowo takie usługi, ponieważ zależy mu na wysokiej jakości obsługi klienta a nie tylko na tak zwanym odpękaniu swojego i odejściu. W branży liczy się również polecenie, więc liczył na pochlebne opinie.

I rzeczywiście, muszę powiedzieć iż zlew był zamontowany perfekcyjnie. Mój mąż po powrocie z delegacji sam był pod wrażeniem tego jak wspaniale wygląda nasza kuchnia i osobiście zadzwonił do hydraulika z podziękowaniami. Polecił go swojemu bratu, który będzie kładł na nowo rury w łazience.