apartamenty

Uzdrowiskowe miasto – Kudowa Zdrój, chętnie wita gości

Odkąd pamiętam, zawsze mieszkałam w tym samym miejscu. Nie żałowałam, że nie jest to miasto super nowoczesne, z tuzinem galerii handlowych i dyskotek. Moja Kudowa Zdrój była miastem wspaniałym, spokojnym i wręcz idealnym dla mnie.

Kudowa ma świetne apartamenty

apartamentyTo nic, że często przyjeżdżali tu turyści. Mimo tego, jest nadal spokojnie, a to wszystko z tego względu, że ludzie przyjeżdżają tu sobie wypocząć, lub do uzdrowiska, i nie w głowie im urządzanie imprez. Tutejsze pokoje do wynajęcia są na każdej ulicy praktycznie. Właściciele mieszkań specjalnie udostępniają na przykład jeden ze swoich pokoi dla przyjezdnych, by sobie zarobić. Podobne zjawisko można zaobserwować nad morzem. Oprócz tego, mamy wspaniałe pensjonaty, których właściciele dbają o to, aby goście byli zawsze zadowoleni, i mogli zaznać swojego wypoczynku i uzdrowienia. Wiem, bo kiedyś pracowałam w restauracji w takim miejscu. Są to naprawdę miejsca godne odwiedzenia. w których jest dbałość o najdrobniejsze elementy. Nawet posiłki są przygotowywane według tam specjalnej diety gości. Wcześniej przy rezerwacji (jako, że to uzdrowisko) to pytamy o zalecenia żywieniowe, i wtedy z wyprzedzeniem już wiemy jakie potrawy muszą znaleźć się na szwedzkim stole. To wygodne rozwiązanie według mnie. Moja koleżanka podziwiała apartamenty w najlepszych cenach w Kudowie, jakie były w tym pensjonacie, bo akurat się tak składa, że ona tam sprząta, a ja zajmuję się kuchnią. Mówiła, że są tak bajeczne, że chciałaby w takim jednym sobie mieszkać na stałe. Ja tam jeszcze nie byłam, ale wierzę jej na słowo.

Jak już lobby wygląda jak w jakimś pałacu, to apartament też musi być niczego sobie. Ciekawe, jak wyglądają tam te noclegi, muszę się kiedyś przejść na jakiś obchód i sobie zerknąć. No cóż, jestem tylko kobietą, ciekawość mnie czasem zżera.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *