renowacja felg

Warsztat teścia i tania renowacja felg

Zawsze lubiłam jeździć na śląsk chyba ze względu na wspomnienia z dzieciństwa. Na śląsku bowiem mieszkało naprawdę dużo mojej rodziny. Może i dlatego, też znalazłam sobie męża własnie tu.

Renowacja felg jest łatwa

renowacja felg Taka przeprowadzka nigdy nie jest prosta. Jednak jeśli człowiek się przeprowadza w miejsce, które już zna i ma nawet wspomnienia z nim związane jest niewątpliwie łatwiej. Postanowiłam przeprowadzić się ze względu na przyszłych teściów. Teść jest już w dość poważnym wieku i nie cieszy się dobrym zdrowiem. Dokucza mu cukrzyca, ale i codzienne bóle pleców. Raczej lepiej już nie będzie i trzeba mieć tego świadomość. Teść natomiast prowadzi dość dobrze prosperujący duży warsztat samochodowy. Z mężem moglibyśmy mu znacznie pomóc i odciążyć w codziennych obowiązkach. Widać, że teść jest już naprawdę zmęczony i chce przejść na zasłużoną emeryturę bo nas o tę pomoc poprosił. Mąż zna się bardzo dobrze na naprawach samochodów i zarządzaniu ludźmi. W sumie ojciec nauczył go wszystkiego co powinien wiedzieć obejmując warsztat. Ja mogę zająć się sprawami papierkowymi, fakturami i rozliczeniami pracowników jak i zamówieniami. Warsztat jest naprawdę dobrze prosperujący i wykonuje nowoczesne usługi. Taka na przykład tania renowacja felg w opolu to da nich nic prostszego. Jest także malowanie proszkowe czy też ostatnio bardzo modne piaskowanie karoserii.

Można powiedzieć, że niektóre samochody, które wyjeżdżają z warsztatu wyglądają jakby opuściły dobre spa.Klienci muszą się wręcz zapisywać do warsztatu bo podobno jest najlepszy w mieście.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *