namioty cateringowe

Wesele w namiocie – wynajem namiotów cateringowych

Bardzo zależało mi na za mąż pójściu jednak niestety jako młode osoby po studiach nie mieliśmy zbyt dużych funduszy na wesele. Jednak ślub był nam niezbędny aby uzyskać kredyt na mieszkanie. Postanowiliśmy więc urządzić skromną uroczystość na ogrodzie w domku jednorodzinnym moich rodziców.

Wynajem namiotu cateringowego na wesele

namioty cateringoweNa początek potrzebna była wypożyczalnia namiotów, gdyż w razie deszczu nie pomieścilibyśmy wszystkich gości w domu. Przeglądając oferty okazało się, firm oferujących wynajem namiotów weselnych jest bardzo dużo, a samych rodzajów namiotów jest jeszcze więcej. Różnią się one pomiędzy sobą nie tylko rozmiarem, ale i kształtem, a nawet kolorem. Poza tym, nie trzeba się ograniczać do firmy oferującej namioty cateringowe wynajem na terenie miejsca zamieszkania, gdyż większość z nich oferuje dowóz namiotu we wskazane miejsce. Po wyborze firmy oraz wyglądu namiotu konieczne było jego rozstawienie w ogrodzie. Na szczęście panowie techniczni z firmy okazali się bardzo pomocni, w związku z czym cały zabieg przebiegł bardzo szybko. Zamiast zamawiać cateringu, postanowiliśmy wszystko sami przygotować. W tej kwestii mogłam liczyć również na pomoc przyjaciół i rodziny. Każdy zaoferował się coś przygotować. Byłam im bardzo wdzięczna. Pozostała jeszcze kwestia strojów i muzyki. Jeżeli chodzi o garnitur mojego przyszłego męża potraktowaliśmy to jako inwestycje na przyszłość w związku z czym, nie oszczędzaliśmy. Kupiliśmy dobry, wysokiej jakości garnitur, który starczy na kilka lat. Natomiast moja sukienka miała być założona tylko w tym dniu, więc nie było sensu szyć jakiejś na miarę czy kupować nowej. Postanowiłam po prostu wypożyczyć lub poszukać w sklepie z odzieżą używaną sukienki odpowiednią na tą uroczystość. Jeżeli chodzi o muzykę, skorzystaliśmy z usług znajomego DJa.

Ślub, choć skromny, okazał się bardzo udany. Wszyscy dobrze się bawili. Jednak mimo to przysięgliśmy sobie z mężem, że kiedyś weźmiemy ślub kościelny i urządzimy wielkie wesele z pompą.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *