klocki lego technic

Wielkanoc i klocki lego technic

Zarówno jak na święta bożego narodzenia tak i na Wielkanoc trzeba kupować prezenty, zwłaszcza dzieciom. Nie można ich przecież w tej kwestii zawieść. Zwłaszcza, że co roku na te święta dostają prezenty.

Klocki lego technic dla najstarszego syna

klocki lego technicW tym roku musiałam się bardzo nagimnastykować, aby wybrać prezenty dla moich trzech synów i jednej córki. Mają oni mnóstwo zabawek wszelkiego typu i zawsze oczekują dostania czegoś czego nie mają. Nie chcą się bawić jeśli dostaną na przykład kolejny samochód tylko, że z innym kolorem. Więc parę dni przed Wielkanocą zaczął się u mnie maraton biegania po sklepach z zabawkami. Pomyślałam sobie, że chłopcom kupie klocki lego i każdy otrzyma inny rodzaj na przykład kupię: klocki lego technic dla najstarszego syna, klocki lego ninjago dla średniego syna oraz dla młodszego syna kupię klocki lego friends. Dla córki postanowiłam kupić lalkę, gdyż ona w przeciwieństwie do chłopców nie jest wybredna. Może jej jeszcze kupię klocki lego dla dziewczynek. Jeśli chłopcom je kupię to dlaczego ona ma być wyjątkiem. Zakupy udało mi się zrobić w ciągu trzech dni, musiałam bardzo sprytnie przenieść prezenty z samochodu do domu, tak by ich dzieci nie widziały, dalej wierzą w zajączka wielkanocnego i nie chce ich na razie z tego błędu wyprowadzać. Dwa dni przed Wielkanocą babcia z dziadkiem, na moją prośbę zabrali dzieci na spacer, a ja w tym czasie z mężem pakowaliśmy prezenty i myśleliśmy gdzie by tu je schować. W końcu znaleźliśmy odpowiednie miejsca do schowania prezentów. Oczywiście oprócz zabawek musiałam też kupić trochę słodkości, bo co to za prezent bez słodyczy, które dzieci uwielbiają. Przyszedł czas świąt i po zjedzonym śniadaniu dzieci od razu zaczęły szukać prezentów. Trochę się namęczyły w ich szukaniu, gdyż kryjówki były bardzo wymyślne.

Po godzinie poszukiwań wszystkie prezenty zostały odnalezione i rozpakowane. Uśmiech dzieci mówił wszystko, były bardzo zadowolone z prezentów oraz szczęśliwe, a to jest ważne. Potem wszyscy poszliśmy na spacer Wielkanocny przed obiadem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *