yacht charter

Wyjazd na Mazury ze znajomymi czyli yacht charter

Niedawno byłam ze znajomymi na wspólnych wakacjach. To był pierwszy raz gdy pojechaliśmy gdzieś razem. Oczywiście zawsze gdy tylko się spotykaliśmy to mówiliśmy o tym, że w tym orku na pewno gdzieś razem pojedziemy. jednak potem okazywało się, że komuś nagle coś wypadało i nasz wyjazd nie dochodził do skutku.

Yacht charter to dla mnie nowość

yacht charterNa szczęście w tym roku było inaczej i udało się zaplanować wspólny wyjazd. Pojechaliśmy na mazury i była to decyzja większości z nas. W sumie to jeden kolega chciał jechać nad morze a drugi w góry. A tak cała reszta solidarnie podjęła decyzję, że jeśli ma być gdzieś fajnie to tylko na mazurach. Ja na mazurach byłam wielokrotnie także wiedziałam, że tam na pewno będzie bardzo fajnie. Zresztą jeden kolega zrobił czarter last minute na mazurach i dzięki temu popływamy jachtami. Dla mnie taki sprawdzony przez wielu yacht charter to będzie nowość. Były do wyboru także żaglówki jednak żaglówką akurat nikt z nas pływać nie chciał. No w końcu skoro były jachty luksusowe to dlaczego nie skorzystać z takiej oferty. Zresztą po raz drugi takie jachty do wynajęcia mogą nie być przecież w tak dobrej cenie. Ja bardzo dobrze pływam także nie boję się pływać na niczym. W razie gdybym nawet wpadła do wody to wiem, że sobie poradzę. Znajomi byli bardzo podekscytowania tą wyprawą. Zresztą ja także bardzo przeżywałam ten nasz wspólny wyjazd. Poczułam się wręcz tak jakbym znów była nastolatką i bym jechała na swoje pierwsze wakacje ze znajomymi. Na tym naszym wypadzie było naprawdę świetnie. Nawet nie jestem w stanie przypomnieć sobie tego kiedy po raz ostatni bawiłam się tak dobrze.

Z tego wypadu mamy mnóstwo fantastycznych zdjęć, które zrobiła nam koleżanka, która z zawodu jest fotografem. A najlepsze zdjęcia wyszły właśnie z naszej wyprawy jachtem, która była niezapomniana.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *