domy z bali pod klucz

Wykończenie domu z bali pod klucz

Dawniej w Polsce przeważały głównie domy murowane, jednak obecnie i te wykonane z drewna, a szczególnie z bali cieszą się coraz większym zainteresowaniem. To co je cechuje to zdecydowanie naturalny, specyficzny wygląd który dla jednych może być zaleta, a dla innych wadą.

Wykończenia – domy z bali pod klucz

domy z bali pod kluczWiele osób martwi się, że domy z bali są monotonne w kwestii możliwości wykończenia, że zawsze muszą wyglądać jak wiejskie drewniane domki, jednak w rzeczywistości tak nie jest. Domy drewniane z bali można otynkować w związku z czym, ściana będzie wyglądała jak w zwykłym domu murowanym i możemy nałożyć na nią najbardziej nowoczesne rozwiązania dekoracji wnętrz jak szklane panele, czy cegła dekoracyjna. Oczywiście domy z bali całoroczne mogą mieć one również dachy płaskie lub spadowe, w związku z czym, Ci co wolą zwykłe sześcienne bryły z pewnością też będą zadowoleni. Wykończenie zatem może być dowolne. Nie prawdą też jest to, że w domu drewnianym nie może być kominka. Spójrzmy chociaż by na przykład górskich, drewnianych chatek. Przecież kominki są ich charakterystyczną cechą. Jak widać, sposób wykończenia domów z bali jest dowolny. Oczywiście nie musimy tego robić samodzielnie. Ci co planują prace wykończeniowe fachowcom, powinni pod uwagę wziąć firmy oferujące domy z bali pod klucz, które poza postawieniem szkieletu domu, zajmują się również jego wykończeniem czyli ociepleniem, położeniem instalacji cieplnej i elewacji elektrycznej.

Dodatkowo kładą one podłogi i malują ściany bądź nakładają tapety. Domy drewniane pod klucz są przede wszystkim korzystne ze względu na to, że dostajemy klucz i możemy się wprowadzać. Jest to zdecydowanie wygodne rozwiązanie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *