Wysłanie syna na naukę tenisa

Kiedy mój syn Tomasz poszedł do szkoły średniej to postanowiłam zapisać go na jakieś dodatkowe zajęcia, żeby miał wypełniony czas. Nie chciałam, żeby siedział z chłopakami pod blokiem, tylko zajął się czymś pożytecznym. Udało mi się znaleźć świetne rozwiązanie.

Skuteczna nauka gry w tenisa

tenis warszawaW zeszłym roku została otworzona u nas szkoła tenisa dla dzieci i dorosłych. Tomasz już kiedyś mówił, że bardzo go ten sport interesuje i chciałby się nauczyć tej gry. Uznałam to za świetny moment, żeby dzieciaka zapisać na tenis warszawa, ponieważ będzie miał wypełniony nadmiar wolnego czasu. Pojechałam najpierw sama do tej szkoły, żeby poznać szczegóły i oczywiście ceny. Tenis wydawał mi się drogim sportem, ale okazało się na miejscu, że koszty wcale nie są aż takie wysokie. Zapisałam Tomka na pierwsze zajęcia próbne, które były darmowe. Pojechałam z nim, ażeby od razu zapłacić jak się zdecyduje. Tomkowi zajęcia od razu bardzo się spodobały i chciał usilnie uczyć się gry w tenisa. Zapisałam go więc i zapłaciłam z góry za cały miesiąc. Tomek za każdym razem po zajęciach opowiadał mi czego się uczył oraz jak mu szło. Byłam zadowolona, że miał zajęty czas i robił to co tak mu sprawiało przyjemność. Zajęcia opłacałam regularnie synowi i zauważyłam nawet, że namówił swojego kolegę z podwórka, żeby chodził razem z nim na tenis. Chłopaki świetnie się zawsze dogadywali i na tenisie szło im również bardzo dobrze. Mój syn nauczył się całkiem nieźle grać w tenisa i był tym szalenie zafascynowany.

Po trzech latach ciężkiego treningu Tomek został wysłany na zawody międzyszkolne. Był jednym z najlepszych uczniów i trener go wytypował do reprezentowania szkoły. Z mężem byliśmy obecni podczas zawodów i widzieliśmy jak nasz syn świetnie gra w tenisa.