Zalety pendrive o dużej pojemności

Dyski przenośne od zawsze cieszyły się ogromną popularnością i znacznie ułatwiały pracę. Początkowo mieliśmy do czynienia z dyskietkami, potem nadeszła era płyt CD, dziś natomiast od wielu lat niezastąpioną formą przenoszenia danych stanowią pendrive.

Dlaczego warto mieć pendrive’a?

najlepszy pendrive 128gb usb 2.0Zawsze trzymałam swoje dane na komputerze, ponieważ było to dla mnie wówczas najwygodniejszym rozwiązaniem. Myślałam, że jeżeli swoje zdjęcia, muzykę i dokumenty zamieszczę na innej partycji aniżeli tej gdzie zainstalowany mam system, to wówczas jeśli cokolwiek się z nim złego stanie, pliki pozostaną bezpieczne. Byłam bardzo naiwna sądząc, że wszystko jest w stu procentach zabezpieczone o czym przekonałam się, kiedy mój komputer opanował wirus. Od tamtej pory postanowiłam, że wszystko co ważne będę trzymała na dysku zewnętrznym. Zaczęłam szukać informacji o tym, jakiego pendrive najlepiej kupić i jak się okazało polecany najlepszy pendrive 128gb usb 2.0 który zyskał bardzo wiele pozytywnych opinii jest dostępny w pobliskim sklepie komputerowym i to za naprawdę niewielką cenę. Pomimo tego, że pendrive jest 2.0 nie mogę narzekać na prędkość przenoszenia danych oraz ich uruchamiania ponieważ ta jest naprawdę bardzo szybka. Zależało mi na pendrive nie zaś na dysku zewnętrznym głównie ze względu na wielkość. Mój pendrive jest bardzo mały i zgrabny, jednak nie na tyle malutki, aby go zgubić. Poza tym posiada wygodną smycz oraz mogę go także używać w formie breloczka. 

Teraz wszystkie swoje zdjęcia trzymam właśnie na nowym pendrive który mam zawsze przy sobie. Rozwiązanie to okazało się jeszcze wygodniejsze niż trzymanie pików na komputerze ponieważ pendrive mam zawsze ze sobą, a co za tym idzie odwiedzając przyjaciół mogę im natychmiast pokazać nowe zdjęcia, czy filmy z wakacji jakie nakręciłam.