trener osobisty

Zemsta za porzucenie – pomógł mi trener osobisty

Kiedy po trzech latach związku odszedł ode mnie Filip myślałam, że się nie pozbieram. Najgorsze było to, w jaki sposób to zrobił. Od jakiegoś czasu wypominał mi moją wagę ale zawsze uważałam, że ta mała wada mu aż tak bardzo nie przeszkadza.

Trener osobisty dał mi nową szansę

trener osobisty

Tymczasem zwyzywał mnie na koniec od najgrubszych i tak po prostu odszedł. Czułam się upokorzona. Najpierw zamknęłam się w domu i zamierzałam nigdy więcej nie pokazywać się światu. W końcu jednak żal zastąpiła wściekłość. Nie chciałam być ofiarą. Postanowiłam się zemścić na Filipie i zapragnęłam być szczupła. Zdecydowałam się na trening personalny. Wiele razy już próbowałam sama ćwiczyć ale nigdy nie starczało mi motywacji na więcej niż kilka dni. Dlatego wiedziałam, że jeśli chce widzieć efekty to potrzebny jest trener osobisty Warszawa. Wybrałam najlepszego specjalistę w całej Warszawie i zaczęłam regularnie z nim ćwiczyć. Mój trener personalny był świetny. Dobrał ćwiczenia do moich predyspozycji i możliwości. Co więcej doradził mi w kwestiach diety. Udało nam się razem ułożyć taką dietę, która mi smakowała. Wcześniej uważałam, że nic poza czekoladą mnie nie zaspokoi. Po ośmiu miesiącach regularnych ćwiczeń wyglądałam świetnie. Modelki mogły się schować. Kupiłam kilka świetnych ciuchów i poszłam z kolegą do klubu, do którego często chodziliśmy z Filipem.

Oczywiście znalazłam go tam. Filip był wyraźnie w szoku i bez większych ceregieli próbował przekonać mnie do powrotu. Z ogromną satysfakcją wyśmiałam go przy jego znajomych i odeszłam bawić się dalej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *