prezent

Zestawy prezentowe

Co jakiś czas w internecie możemy przeczytać o nowościach z dziedziny kosmetyki i zdrowia. Nowe rodzaje kosmetyków np. kremy pięć w jednym, nowo odkryte właściwości rośliny np. olej arganowy do pielęgnacji zniszczonych i suchych włosów, czy rozwinięcie znanych już serii kosmetyków to standardowe działanie korporacji. Zestawy prezentowe są przydatne.

Po co zestawy prezentowe?

prezentPrzecież co jakiś czas trzeba zaskoczyć klientów jakąś nowością. Ostatnia z nich jest miód manuka. Co to jest? Jest to miód pozyskiwany z krzewu o tej nazwie, zwanego także drzewem herbacianym, ze względu zna to, ze z jego liści robi się napary. Jego drewno jest bardzo twarde i wykorzystywane do budowy narzędzi, ale nadaje się również do wędzenia produktów spożywczych. Rośnie jedynie na terytorium Nowej Zelandii i Australii, ma małe, białe kwiaty, jest wiecznie zielona, a jej wysokość to nawet pięć metrów, więc nie jest to mały krzew o jakim myślimy. Manuka jest odporna na niesprzyjające warunki pogodowe, zarówno susza, jak i wilgotne gleby mu niestraszne. Dzięki temu jego hodowanie jest bardzo łatwe, szczególnie, że też łatwo się rozmnaża. Miód manuka ma ponoć właściwości zdrowotne, choć nie są jeszcze potwierdzone badaniami, dlatego wybierając świąteczne zestawy prezentowe sklep internetowy w jednym ze sklepów internetowych mających miód manuka w ofercie lepiej jest to przemyśleć, chyba, że chcemy kupić jedynie kosmetyki z manukiem. Co w nowościach poza miodami? Zerknijmy na zestawy yerba mate. Ostatnio coraz więcej osób je kupuje. Podobno tak samo dobrze pobudza jak kawa, a jest zdrowsza i mniej obciąża żołądek. Ma także liczne właściwości korzystne dla zdrowia.0

Trzeba mieć jednak specjalne naczynka do yerba mate, żeby ją prawidłowo zaparzyć. Gotowe napoje, często zawierają tylko trochę jej esencji, a reszta to mieszanka innych naparów, wody lub soków roślinnych. Przydały by się zestawy prezentowe sklep internetowy. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *