Zjawiskowe powiększanie ust

Nigdy nie lubiłam w sobie tego, że absolutnie niczym się nie wyróżniałam. Byłam tak przeciętna, że aż mnie to bolało. Nie miałam też żadnych specjalnych umiejętności, wszystko umiałam średnio, wyglądałam normalnie i nawet żaden chłopak w szkole nigdy nie zwracał na mnie uwagi. A chciałam być oryginalna i rzucająca się w oczy.

Czas powiększyć swe usta

Powiększanie ust RzeszówNa początek skupiłam się na mojej twarzy. Wiele gwiazd filmowych i modelek, wykonywało sobie Powiększanie ust Rzeszów i dzięki temu wprowadziły jakby nowy kanon mody. Uważałam, że ładnie wyglądają i przyglądałam się swoim niekształtnym i małym ustom. W końcu po to wprowadzają takie zabiegi, abyśmy mogły z nich korzystać. Stwierdziłam, że sama chętnie poddam się zabiegowi powiększania ust. Dowiedziałam się, gdzie taki wykonują, ile niej więcej kosztuje i umówiłam się na wizytę. Chciałam, żeby każdy od razu zauważył, że wyglądam inaczej i lepiej. Poprosiłam o efekt średni, nie za duży, ale też nie za mały. Chciałam wyglądać spektakularnie i grzecznie siedziałam czekając, aż pani kosmetyczka wykona swoją pracę. Nie odczuwałam bólu i strach od razu minął. Bałam się, że będzie mnie bolało nie wiadomo jak, jednak nic z tych rzeczy. Po chwili, gdy już wszystko się skończyło, moim oczom ukazały się zupełnie nowe usta. Były trochę z widocznymi śladami po nakłuciach, ale po kilku dniach mi to zeszło. Od razu zaczęłam wyglądać zupełnie inaczej. Chociaż czymś się wyróżniałam. To był mój pierwszy krok do dobrej zmiany.

Później jeszcze zrobiłam sobie hennę na brwi i przedłużyłam rzęsy. Już nikt nie może o mnie powiedzieć, że jestem przeciętna. W końcu się sobie podobam i zaczynam też zwracać uwagę płci przeciwnej. Koleżanki mi zazdroszczą i pytają, jak to się stało, że aż tak się zmieniłam.