dach z trzciny

Zmieniamy nasz dom czyli solidny dach z trziny

Czasem każdemu przydają się zmiany. Człowiek jak dużo czasu nic nie zmienia, to źle się z tym czuję. Więc i my postanowiliśmy odnowić coś w naszym domu.

Solidny dach z trzciny w reklamie

dach z trzcinyNaszym pomysłem był solidny dach z trzciny, który bardzo nam się spodobał na jakiejś reklamówce. Takie rozwiązanie jest bardzo ciekawe, bo wszyscy mają normalne proste dachy, a nasz się będzie wyróżniał z tego tłumu. U nas dachy ze strzechy jeszcze nie są popularne, może za jakiś czas moda przyjdzie, a my ją zapoczątkujemy. Nie chciałabym jednak, aby zaraz każdy miał to samo, liczy się oryginalność, dlatego zdecydowałam się na coś takiego. Sąsiadom na pewno zrzednie mina, jak zobaczą u nas takie ładne altany z trzciny i różne takie dodatki. Czasami można im trochę porobić na złość w dobrej wierze. Może chociaż zdecydują się na jakąś odmianę i w swoim domu. Mąż mówi, że dachy kryte strzechą nie są aż tak drogie, więc zostanie nam jeszcze trochę funduszy na jakieś mebelki na taras. Marzył mi się taki słomiany stoliczek z krzesełkami. No ale wszystko przyjdzie małymi kroczkami. Nie tak od razu, bo trzeba wynająć jakąś ekipę remontową, która się wszystkim dobrze zajmie. Znaleźliśmy jakąś sprawdzoną, i umówiliśmy się na dogodny dla nas termin, żeby mąż był w domu. Bo ja nie muszę być, i tak bym w niczym nie pomogła, a jego pomoc i wskazówki są niezbędne. Wie, gdzie mamy wszystkie narzędzia, jakby panom czegoś zabrakło, i tak dalej. Nie mogę się już doczekać, aż altany kryte strzechą znajdą się i w naszym domu, i będę mogła je podziwiać godzinami. Na zimę, to fajne rozwiązanie, bo dają dużo ciepła, i nie ma takich różnic temperatur.

Fajnie tak czasem wpaść na jakiś spontaniczny pomysł i zmienić coś u siebie, bo jak człowiek non stop siedzi w tym samym domu, to zaczyna się źle czuć we własnych kątach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *